zamawiaj online

Naprawa i serwis ekspresów do kawy Toruń

Klinika ekspresów to serwis, który oferuje kompleksową naprawę i przegląd ekspresów, także na terenie Torunia. Nasze doświadczenie pozwala nam podejmowanie się naprawy zarówno domowych, jak i profesjonalnych sprzętów do zaparzania kawy. Jeżeli mieszkasz na z Torunia, to możesz tu liczyć na naszą pomoc. Z przyjemnością zajmiemy się naprawą Twojego sprzętu – skontaktuj się z nami. Odbierzemy Twój ekspres, przywrócimy do prawidłowego funkcjonowania i odstawimy prosto pod drzwi!

Naprawa ekspresów do kawy Toruń

Naprawa ekspresów jest niezbędna jeżeli Twoje ulubione urządzenie przestało działać tak jak powinno. Ziarna nie są równo zmielone, ekspres nie spienia mleka, woda w ekspresie leje się nierównomiernie... Wtedy nie jesteś w stanie przygotować dla siebie idealnej kawy. Świeżo zaparzona kawa potrafiła uratować niejeden bolesny poranek, pozwoliła na popołudniowy relaks czy urozmaiciła towarzyskie spotkanie z najbliższymi.

Posiadacz profesjonalnego ekspresu do kawy raczej nie jest w stanie wyobrazić sobie nagłego i niespodziewanego jej braku. W Klinice Ekspresów fachowcy doskonale zdają sobie z tego sprawę, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości kawowej branży potrafią naprawić każdą awarię.

Serwis ekspresów Toruń

Profesjonalny serwis ekspresów do kawy w Łodzi to taki, w którym doświadczeni i pełni pasji specjaliści doskonale znają każdego producenta i bez problemu zlikwidują nawet najbardziej skomplikowane awarie. Taka właśnie jest Klinika Ekspresów! Nie wyrzucaj uszkodzonego ekspresu. W zamian za to daj mu drugą szansę, oddaj w nasze ręce i ciesz się nim jeszcze przez kolejne lata.

Oczywiście aby ekspres spełniał swoje przeznaczenie jak najdłużej, należy prawidłowo z niego korzystać i regularnie pielęgnować – nie tylko z wierzchu. Nie każdy ma w nawyku systematyczne czyszczenie i odkamienianie, a jeżeli ekspres nie ma wbudowanej takiej funkcji, jest to niezwykle ważne. Dokładna pielęgnacja zabrudzeń wewnątrz instalacji pozwoli uniknąć nieprzyjemnego w skutkach zatkania się jej.

Serwis ekspresów do kawy Toruń

Odkamienianie ekspresu to jedna z ważniejszych czynności pielęgnacyjnych, o której powinien wiedzieć każdy jego posiadacz. Prowadzi do najczęstszych awarii z jakimi spotykamy się w naszej codziennej pracy. Tak zapchany ekspres wymaga błyskawicznej naprawy, bo inaczej może przestać działać długotrwale. Pamiętaj, że nawet używając odfiltrowanej wody, prędzej czy później kamień osiądzie na elementach ekspresu.

Może się zdarzyć się także taki wypadek, jak zalanie ekspresu do kawy. Zwłaszcza jeżeli położysz mokre filiżanki na rozgrzanej płycie lub będziesz próbować uzupełnić poziom wody w pojemniku, bez wyciągnięcia go z ekspresu.

Jeżeli tylko w swoim sprzęcie usłyszysz charakterystyczne kliknięcie, a kawa przestanie się prawidłowo rozdrabniać oznacza to, że masz problem z mechanicznym zapchaniem młynka.

Koniecznie skontaktuj się z naszym serwisem, jeśli Twój ekspres wykazał jedną z powyższych awarii! Prowadzimy profesjonalny i błyskawiczny serwis wszelkich usterek ekspresów firmy: Jura, Melitta, Nivona, Siemens, Bosch i Saeco. Wymieniamy filtry, oczyszczamy systemy mleczne, odkamieniamy i naprawiamy wszystko to, co może się zepsuć w Twojej maszynie.

wypełnij formularz zamówienia serwisu

BEZPIECZNE OPAKOWANIA TRANSPORTOWE

W Klinice Ekspresów dbamy o każdy detal, aby Twój sprzęt trafił do nas bezpiecznie i wrócił do Ciebie w doskonałym stanie. Dlatego oferujemy specjalistyczne opakowania na ekspresy, które zapewniają pełną ochronę podczas transportu.

BEZPIECZNE OPAKOWANIA TRANSPORTOWE

W Klinice Ekspresów dbamy o każdy detal, aby Twój sprzęt trafił do nas bezpiecznie i wrócił do Ciebie w doskonałym stanie. Dlatego oferujemy specjalistyczne opakowania na ekspresy, które zapewniają pełną ochronę podczas transportu.