Facebook
SZYBKI KONTAKT
48221167999
Naprawa przekracza<br>koszt ekspresu?
Naprawa przekracza
koszt ekspresu?
Jeśli koszt naprawy Twojego ekspresu przekroczy jego wartość proponujemy odkupienie go od Ciebie.
O klinice
Klinikaekspresów.pl powstała z myślą o wszystkich użytkownikach ekspresów do kawy, oczekujących najwyższej jakości serwisu ekspresów. Unikalną cechą serwisu klinikaekspresów.pl jest całkowita automatyzacja procesu naprawy Twojego ekspresu. Jedyne co powinieneś zrobić to wypełnić formularz swoimi danymi. Po ekspres zgłosi się kurier z odpowiednim opakowaniem, które zapewni bezpieczeństwo Twojego ekspresu podczas transportu. W kolejnym kroku nasz konsultant ustali z Tobą termin i cenę naprawy. W przypadku Twojej akceptacji rozpoczniemy proces naprawy. W przypadku braku akceptacji ekspres zostanie zwrócony a Ty nie poniesiesz żadnych kosztów! Jeżeli wartość naprawy przewyższy wartość ekspresu istnieje także możliwość jego odkupienia od Państwa. Zapraszamy!
Profilaktyka
Przedłużamy sprawne działanie
i żywotność Twojego Ekspresu
Promocje i nowości
Przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych
ofert w naszym sklepie internetowym
Opinie naszych klientów
Wiemy, że opinie są ważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji. Poznaj opinię naszych zadowolonych Klientów i skorzystaj z usług pierwszej w Polsce Kliniki Ekspresów.
Anna H. Warszawa

Szybko i sprawnie. Najbardziej zależało mi na czasie i fajnie że wszystko się udało naprawić tak szybko. Polecam!

Mikołaj J. Radom

Polecam z czystym sercem. Pełen profesjonalizm i zgłębienie problemu – inna firma wcześniej nie wiedziała co jest nie tak.

Karolina B. Siedlce

Bardzo fajna firma. Plus za możliwość wynajęcia zastępczego ekspresu – przydał się J