zamawiaj online
Ile może kosztować naprawa mojego ekspresu?
ZWIŃ ODPOWIEDŹSPRAWDŹ ODPOWIEDŹ

Koszt naprawy ekspresu uzależniony jest od rodzaju usterki a co za tym idzie od kosztu części oraz czasu jaki serwisant musi poświęcić na naprawę ekspresu. Koszt naprawy ekspresu jest ZAWSZE akceptowany przez Klienta po tym jak ekspres dotrze do kliniki i zostanie zdiagnozowany. W przypadku rezygnacji z naprawy pobierana jest opłata za wykonanie diagnozy. Dla ekspresów Jura wynosi ona 120 zł, dla pozostałych naprawianych przez nas ekspresów 85 zł.

Ile potrwa naprawa ekspresu
ZWIŃ ODPOWIEDŹSPRAWDŹ ODPOWIEDŹ

Czas naprawy ekspresu uzależniony jest od rodzaju usterki oraz dostępności części zamiennych. Staramy się aby  naprawa nie trwała dłużej niż kilka dni :). 

A co jeżeli kosz naprawy przewyższa wartość ekspresu?
ZWIŃ ODPOWIEDŹSPRAWDŹ ODPOWIEDŹ

W takim przypadku możesz nam odsprzedać swój ekspres, zezłomować go, lub wybrać nowy na stronie swiatekspresow.pl gdzie nasi konsultanci przygotują świetną ofertę uwzględniając wartość ekspresu, któego nie będziesz chciał naprawiać. 

W jaki sposób transportowany jest mój ekspres do Kliniki Ekspresów
ZWIŃ ODPOWIEDŹSPRAWDŹ ODPOWIEDŹ

każdy ekspres pakowany jest w specjalne ekologiczne opakowanie transportowe wyłożone materiałem termoizolacyjnym. Cały ekspres zapinany jest pasami aby nie przesuwał się w opakowaniu. Przesyłka jest ubezpieczona :). Na ponad 5000 naprawionych ekspresów jeszcze żaden nie został uszkodzony podczas transportu i nie zaginął. 

Czy mogę otrzymać ekspres zastępczy na czas naprawy
ZWIŃ ODPOWIEDŹSPRAWDŹ ODPOWIEDŹ

Tak! Posiadamy pełną gamę ekspresów zastepczych, które znajdziesz na naszej dedykowanej do tego stronie https://wypozyczalniaekspresow.pl/. Ekspres zastępczy na czas naprawy – cennik wg. wypożyczalni ekspresów. Pamiętaj aby podczas zgłoszenia zaznaczyć komórkę deklarując chęć otrzymania ekspresu. Odpowiedni dla Ciebie ekspres pomoże Ci dobrać nasz konsultant podczas potwierdzenia zlecenia. 

Czy wraz z ekspresem trzeba pakować inne akcesoria?
ZWIŃ ODPOWIEDŹSPRAWDŹ ODPOWIEDŹ

Tak. Czasami zdarza się, że za nieprawidłowe funkcjonowania ekspresu odpowiada właśnie dodatkowe akcesorium, takie jak pojemnik na mleko, dysza spieniająca. Dlatego wraz z odsyłanym ekspresem trzeba zapakować dodatkowe akcesoria. 

Ile wynosi koszt przesyłki z ekspresem, który oddaję do naprawy?
ZWIŃ ODPOWIEDŹSPRAWDŹ ODPOWIEDŹ

Koszt przesyłki z ekspresem, który klient wysyła do naprawy, jak również koszt odesłania ekspresu z powrotem do klienta wynosi jednorazowo 88 zł. Opata zostanie uiszczona w momencie dostarczenia zdiagnozowanego lub naprawionego ekspresu. Kwotę można przekazać kurierowi, lub wykonać wcześniej przedpłatę na konto bankowe Kliniki Ekspresów.